Chodzież
18 PLN/m² • 35.178 m² • Grundstück, Chodzież • 620.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
35.178 m² • 620.000 PLN
60 PLN/m² • 882 m² • Grundstück, Chodzież • 52.920 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Chodzież
882 m² • 52.920 PLN
85 PLN/m² • 1.065 m² • Grundstück, Chodzież • 90.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Chodzież
1.065 m² • 90.000 PLN
100 PLN/m² • 2.628 m² • Grundstück, Chodzież • 262.800 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
2.628 m² • 262.800 PLN
104 PLN/m² • 81.743 m² • Grundstück, Chodzież, Marcina Kasprzaka • 8.500.000 PLN • investor.waw.pl
Grundstück, Chodzież, Marcina Kasprzaka
81.743 m² • 8.500.000 PLN
130 PLN/m² • 1.200 m² • Grundstück, Chodzież • 156.000 PLN • nieruchomosci-chodziez.pl
Grundstück, Chodzież
1.200 m² • 156.000 PLN
135 PLN/m² • 1.000 m² • Grundstück, Chodzież • 135.000 PLN • freedom.pl
Grundstück, Chodzież
1.000 m² • 135.000 PLN
138 PLN/m² • 2.275 m² • Grundstück, Chodzież • 315.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Chodzież
2.275 m² • 315.000 PLN
150 PLN/m² • 1.066 m² • Baugrundstück, Chodzież • 159.900 PLN • esc.pila.pl
Baugrundstück, Chodzież
1.066 m² • 159.900 PLN
152 PLN/m² • 3.955 m² • Baugrundstück, Chodzież • 600.000 PLN • esc.pila.pl
Baugrundstück, Chodzież
3.955 m² • 600.000 PLN
182 PLN/m² • 6.584 m² • Grundstück, Chodzież • 1.200.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Chodzież
6.584 m² • 1.200.000 PLN
193 PLN/m² • 1.030 m² • Grundstück, Chodzież • 199.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
1.030 m² • 199.000 PLN
200 PLN/m² • 13.561 m² • Grundstück, Chodzież • 2.712.200 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
13.561 m² • 2.712.200 PLN
380 PLN/m² • 6.000 m² • Grundstück, Chodzież • 2.280.000 PLN • handom.pl
Grundstück, Chodzież
6.000 m² • 2.280.000 PLN
533 PLN/m² • 1.220 m² • Grundstück, Chodzież • 650.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Chodzież
1.220 m² • 650.000 PLN
698 PLN/m² • 1.318 m² • Grundstück, Chodzież • 920.000 PLN • capital-invest.pl
Grundstück, Chodzież
1.318 m² • 920.000 PLN
760 PLN/m² • 329 m² • Grundstück, Chodzież • 250.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
329 m² • 250.000 PLN
1 235 PLN/m² • 89 m² • Grundstück, Chodzież • 109.900 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
89 m² • 109.900 PLN
1 250 PLN/m² • 384 m² • Grundstück, Chodzież • 480.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
384 m² • 480.000 PLN
1 637 PLN/m² • 488 m² • Grundstück, Chodzież • 799.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
488 m² • 799.000 PLN
3 517 PLN/m² • 924 m² • Grundstück, Chodzież • 3.250.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Chodzież
924 m² • 3.250.000 PLN
3 846 PLN/m² • 806 m² • Grundstück, Chodzież, Wiosny Ludów • 3.100.000 PLN • joyproperties.pl
Grundstück, Chodzież, Wiosny Ludów
806 m² • 3.100.000 PLN
Szamocin
7 PLN/m² • 87.300 m² • Grundstück, Szamocin • 630.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Szamocin
87.300 m² • 630.000 PLN
51 PLN/m² • 1.743 m² • Grundstück, Szamocin • 89.000 PLN • bmnieruchomosci.eu
Grundstück, Szamocin
1.743 m² • 89.000 PLN
50 PLN/m² • 4.793 m² • Grundstück, Szamocin • 240.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Szamocin
4.793 m² • 240.000 PLN
53 PLN/m² • 3.602 m² • Grundstück, Szamocin • 190.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Szamocin
3.602 m² • 190.000 PLN
80 PLN/m² • 836 m² • Grundstück, Szamocin • 66.880 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Szamocin
836 m² • 66.880 PLN
80 PLN/m² • 1.593 m² • Grundstück, Szamocin • 127.440 PLN • furman24.pl
Grundstück, Szamocin
1.593 m² • 127.440 PLN
101 PLN/m² • 992 m² • Grundstück, Szamocin • 100.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Szamocin
992 m² • 100.000 PLN
156 PLN/m² • 801 m² • Grundstück, Szamocin • 125.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Szamocin
801 m² • 125.000 PLN
180 PLN/m² • 1.159 m² • Baugrundstück, Szamocin • 209.000 PLN • esc.pila.pl
Baugrundstück, Szamocin
1.159 m² • 209.000 PLN
206 PLN/m² • 1.013 m² • Grundstück, Szamocin • 209.000 PLN • polcynnieruchomosci.pl
Grundstück, Szamocin
1.013 m² • 209.000 PLN
Klotyldzin
70 PLN/m² • 36.663 m² • Grundstück, Klotyldzin • 2.566.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Klotyldzin
36.663 m² • 2.566.000 PLN
200 PLN/m² • 952 m² • Grundstück, Klotyldzin • 190.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Klotyldzin
952 m² • 190.000 PLN
197 PLN/m² • 965 m² • Grundstück, Klotyldzin • 190.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Klotyldzin
965 m² • 190.000 PLN
273 PLN/m² • 879 m² • Grundstück, Klotyldzin • 240.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Klotyldzin
879 m² • 240.000 PLN
Margonin
52 PLN/m² • 1.070 m² • Grundstück, Margonin • 56.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Margonin
1.070 m² • 56.000 PLN
118 PLN/m² • 2.122 m² • Grundstück, Margonin • 250.000 PLN • nieruchomosci-chodziez.pl
Grundstück, Margonin
2.122 m² • 250.000 PLN
132 PLN/m² • 1.432 m² • Grundstück, Margonin • 189.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Margonin
1.432 m² • 189.000 PLN
199 PLN/m² • 682 m² • Grundstück, Margonin • 136.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Margonin
682 m² • 136.000 PLN
Milcz
12 PLN/m² • 9.305 m² • Grundstück, Milcz • 111.660 PLN • pegaz.nieruchomosci.pl
Grundstück, Milcz
9.305 m² • 111.660 PLN
14 PLN/m² • 8.200 m² • Grundstück, Milcz • 111.660 PLN • pegaz.nieruchomosci.pl
Grundstück, Milcz
8.200 m² • 111.660 PLN
30 PLN/m² • 4.000 m² • Baugrundstück, Milcz • 120.000 PLN • nieruchomosci-chodziez.pl
Baugrundstück, Milcz
4.000 m² • 120.000 PLN
41 PLN/m² • 6.175 m² • Grundstück, Milcz, Zajęcza • 255.000 PLN • pegaz.nieruchomosci.pl
Grundstück, Milcz, Zajęcza
6.175 m² • 255.000 PLN
Atanazyn
5 PLN/m² • 28.500 m² • Grundstück, Atanazyn • 129.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Atanazyn
28.500 m² • 129.000 PLN
85 PLN/m² • 1.404 m² • Grundstück, Atanazyn • 120.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Atanazyn
1.404 m² • 120.000 PLN
100 PLN/m² • 876 m² • Grundstück, Atanazyn • 87.600 PLN • furman24.pl
Grundstück, Atanazyn
876 m² • 87.600 PLN
Budzyń
75 PLN/m² • 87.040 m² • Grundstück, Budzyń • 6.500.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Budzyń
87.040 m² • 6.500.000 PLN
91 PLN/m² • 2.200 m² • Grundstück, Budzyń • 200.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Budzyń
2.200 m² • 200.000 PLN
153 PLN/m² • 52.323 m² • Grundstück, Budzyń • 7.999.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Budzyń
52.323 m² • 7.999.000 PLN
Laskowo
100 PLN/m² • 996 m² • Grundstück, Laskowo • 99.600 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Laskowo
996 m² • 99.600 PLN
127 PLN/m² • 1.008 m² • Grundstück, Laskowo • 128.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Laskowo
1.008 m² • 128.000 PLN
Nadolnik
20 PLN/m² • 25.075 m² • Grundstück, Nadolnik • 501.500 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Nadolnik
25.075 m² • 501.500 PLN
80 PLN/m² • 3.042 m² • Grundstück, Nadolnik • 243.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Nadolnik
3.042 m² • 243.000 PLN
100 PLN/m² • 720 m² • Grundstück, Nadolnik • 72.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Nadolnik
720 m² • 72.000 PLN
Oleśnica
130 PLN/m² • 1.236 m² • Grundstück, Oleśnica • 160.680 PLN • furman24.pl
Grundstück, Oleśnica
1.236 m² • 160.680 PLN
130 PLN/m² • 1.350 m² • Grundstück, Oleśnica • 175.500 PLN • furman24.pl
Grundstück, Oleśnica
1.350 m² • 175.500 PLN
130 PLN/m² • 2.049 m² • Grundstück, Oleśnica • 266.370 PLN • furman24.pl
Grundstück, Oleśnica
2.049 m² • 266.370 PLN
Heliodorowo
23 PLN/m² • 3.000 m² • Grundstück, Heliodorowo • 69.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Heliodorowo
3.000 m² • 69.000 PLN
156 PLN/m² • 2.235 m² • Grundstück, Heliodorowo • 349.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Heliodorowo
2.235 m² • 349.000 PLN
Młynary
90 PLN/m² • 839 m² • Grundstück, Młynary • 75.510 PLN • furman24.pl
Grundstück, Młynary
839 m² • 75.510 PLN
100 PLN/m² • 1.348 m² • Grundstück, Młynary • 134.800 PLN • furman24.pl
Grundstück, Młynary
1.348 m² • 134.800 PLN
Strzelęcin
90 PLN/m² • 912 m² • Baugrundstück, Strzelęcin • 82.080 PLN • esc.pila.pl
Baugrundstück, Strzelęcin
912 m² • 82.080 PLN
90 PLN/m² • 906 m² • Baugrundstück, Strzelęcin • 81.540 PLN • esc.pila.pl
Baugrundstück, Strzelęcin
906 m² • 81.540 PLN
Wyszynki
95 PLN/m² • 1.200 m² • Baugrundstück, Wyszynki • 114.000 PLN • esc.pila.pl
Baugrundstück, Wyszynki
1.200 m² • 114.000 PLN
95 PLN/m² • 800 m² • Grundstück, Wyszynki • 76.000 PLN • furman24.pl
Grundstück, Wyszynki
800 m² • 76.000 PLN
Józefowice
4 PLN/m² • 44.300 m² • Grundstück, Józefowice • 159.000 PLN • semrau-nieruchomosci.pl
Grundstück, Józefowice
44.300 m² • 159.000 PLN
Karolinka
1 600 PLN/m² • 100 m² • Grundstück, Karolinka • 160.000 PLN • nieruchomosci-chodziez.pl
Grundstück, Karolinka
100 m² • 160.000 PLN
Konstantynowo
129 PLN/m² • 854 m² • Grundstück, Konstantynowo • 110.166 PLN • furman24.pl
Grundstück, Konstantynowo
854 m² • 110.166 PLN
Lipiny
36 PLN/m² • 7.014 m² • Grundstück, Lipiny • 249.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Lipiny
7.014 m² • 249.000 PLN
Podanin
200 PLN/m² • 4.126 m² • Grundstück, Podanin • 825.000 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Podanin
4.126 m² • 825.000 PLN
Radwanki
20 PLN/m² • 2.200 m² • Grundstück, Radwanki • 42.900 PLN • freedom.pl
Grundstück, Radwanki
2.200 m² • 42.900 PLN
Rataje
250 PLN/m² • 1.050 m² • Grundstück, Rataje • 262.500 PLN • esc.pila.pl
Grundstück, Rataje
1.050 m² • 262.500 PLN
Stróżewice
12 PLN/m² • 24.891 m² • Grundstück, Stróżewice • 290.000 PLN • nieruchomoscigajewska.pl
Grundstück, Stróżewice
24.891 m² • 290.000 PLN
Stróżewo
2 292 PLN/m² • 960 m² • Grundstück, Stróżewo • 2.200.000 PLN • nieruchomosci-chodziez.pl
Grundstück, Stróżewo
960 m² • 2.200.000 PLN