Brzeg Dolny
2 813 PLN/m² • 16 m² • Garage, Brzeg Dolny • 45.000 PLN • nieruchomosc.wroc.pl
Garage, Brzeg Dolny
16 m² • 45.000 PLN
2 938 PLN/m² • 289 m² • Gewerbeimmobilien, Brzeg Dolny • 849.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Gewerbeimmobilien, Brzeg Dolny
289 m² • 849.000 PLN
5 432 PLN/m² • 920 m² • Gewerbeimmobilien, Brzeg Dolny • 4.997.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
Gewerbeimmobilien, Brzeg Dolny
920 m² • 4.997.000 PLN
Wołów
2 273 PLN/m² • 396 m² • Gewerbeimmobilien, Wołów, Komuny Paryskiej • 900.000 PLN • grunttonieruchomosci.pl
Gewerbeimmobilien, Wołów, Komuny Paryskiej
396 m² • 900.000 PLN
5 600 PLN/m² • 250 m² • Gewerbeimmobilien, Wołów, Leśna • 1.400.000 PLN • newplace.com.pl
Gewerbeimmobilien, Wołów, Leśna
250 m² • 1.400.000 PLN