Biały Bór
1 241 PLN/m² • 274 m² • 4 Zimmer, Biały Bór • 340.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
4 Zimmer, Biały Bór
274 m² • 340.000 PLN
1 833 PLN/m² • 180 m² • 5 Zimmer, Biały Bór • 330.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
5 Zimmer, Biały Bór
180 m² • 330.000 PLN
Radzyń Chełmiński
2 245 PLN/m² • 49 m² • Wohnung, Radzyń Chełmiński • 110.000 PLN • lamkowska.pl
Wohnung, Radzyń Chełmiński
49 m² • 110.000 PLN
2 527 PLN/m² • 55 m² • Wohnung, Radzyń Chełmiński • 139.000 PLN • lamkowska.pl
Wohnung, Radzyń Chełmiński
55 m² • 139.000 PLN
Czeczewo
1 705 PLN/m² • 41 m² • 2 Zimmer, Czeczewo • 69.900 PLN • baj-home.pl
2 Zimmer, Czeczewo
41 m² • 69.900 PLN
Dębieniec
3 723 PLN/m² • 47 m² • 2 Zimmer, Dębieniec • 175.000 PLN • trofeumnieruchomosci.pl
2 Zimmer, Dębieniec
47 m² • 175.000 PLN
Lisnowo-Zamek
2 077 PLN/m² • 65 m² • 2 Zimmer, Lisnowo-Zamek • 135.000 PLN • homemaster.info.pl
2 Zimmer, Lisnowo-Zamek
65 m² • 135.000 PLN
Nowa Wieś
6 943 PLN/m² • 72 m² • 3 Zimmer, Nowa Wieś • 499.900 PLN • baj-home.pl
3 Zimmer, Nowa Wieś
72 m² • 499.900 PLN
Skarszewy
6 387 PLN/m² • 75 m² • 4 Zimmer, Skarszewy • 479.000 PLN • landowscy-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Skarszewy
75 m² • 479.000 PLN
Wielkie Lniska
5 298 PLN/m² • 47 m² • 2 Zimmer, Wielkie Lniska • 249.000 PLN • lamkowska.pl
2 Zimmer, Wielkie Lniska
47 m² • 249.000 PLN
Węgrowo
1 491 PLN/m² • 53 m² • 2 Zimmer, Węgrowo • 79.000 PLN • baj-home.pl
2 Zimmer, Węgrowo
53 m² • 79.000 PLN