Radomsko
1 871 PLN/m² • 116 m² • 5 Zimmer, Radomsko • 217.000 PLN • 4alternatywy.com
5 Zimmer, Radomsko
116 m² • 217.000 PLN
5 556 PLN/m² • 54 m² • Wohnung, Radomsko • 300.000 PLN • domatornieruchomosci.pl
Wohnung, Radomsko
54 m² • 300.000 PLN
5 625 PLN/m² • 48 m² • 2 Zimmer, Radomsko, Stary Kowalowiec • 270.000 PLN • troszczynskanieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko, Stary Kowalowiec
48 m² • 270.000 PLN
5 690 PLN/m² • 58 m² • 3 Zimmer, Radomsko • 330.000 PLN • troszczynskanieruchomosci.pl
3 Zimmer, Radomsko
58 m² • 330.000 PLN
5 714 PLN/m² • 49 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 280.000 PLN • troszczynskanieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
49 m² • 280.000 PLN
6 113 PLN/m² • 37 m² • 1 Zimmer, Radomsko • 6.113 PLN/m² • wgn.pl
1 Zimmer, Radomsko
37 m² • 6.113 PLN/m²
6 151 PLN/m² • 57 m² • 4 Zimmer, Radomsko • 6.151 PLN/m² • wgn.pl
4 Zimmer, Radomsko
57 m² • 6.151 PLN/m²
6 204 PLN/m² • 53 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 6.204 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Radomsko
53 m² • 6.204 PLN/m²
6 901 PLN/m² • 47 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 324.360 PLN • meross-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
47 m² • 324.360 PLN
7 857 PLN/m² • 70 m² • 3 Zimmer, Radomsko, Miłaczki • 550.000 PLN • troszczynskanieruchomosci.pl
3 Zimmer, Radomsko, Miłaczki
70 m² • 550.000 PLN
8 226 PLN/m² • 87 m² • 4 Zimmer, Radomsko • 715.696 PLN • meross-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Radomsko
87 m² • 715.696 PLN
8 270 PLN/m² • 33 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 272.896 PLN • meross-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
33 m² • 272.896 PLN
8 273 PLN/m² • 45 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 372.280 PLN • meross-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
45 m² • 372.280 PLN
8 296 PLN/m² • 66 m² • 4 Zimmer, Radomsko • 547.514 PLN • meross-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Radomsko
66 m² • 547.514 PLN
8 294 PLN/m² • 66 m² • 4 Zimmer, Radomsko • 547.432 PLN • meross-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Radomsko
66 m² • 547.432 PLN
8 310 PLN/m² • 64 m² • 4 Zimmer, Radomsko • 531.852 PLN • meross-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Radomsko
64 m² • 531.852 PLN
8 318 PLN/m² • 64 m² • 4 Zimmer, Radomsko • 532.344 PLN • meross-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Radomsko
64 m² • 532.344 PLN
8 322 PLN/m² • 33 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 274.618 PLN • meross-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
33 m² • 274.618 PLN
8 338 PLN/m² • 59 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 491.918 PLN • meross-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
59 m² • 491.918 PLN
8 355 PLN/m² • 46 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 384.334 PLN • meross-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
46 m² • 384.334 PLN
8 386 PLN/m² • 33 m² • 2 Zimmer, Radomsko • 276.750 PLN • meross-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Radomsko
33 m² • 276.750 PLN
8 481 PLN/m² • 27 m² • 1 Zimmer, Radomsko • 229.000 PLN • megaron.pl
1 Zimmer, Radomsko
27 m² • 229.000 PLN
9 120 PLN/m² • 25 m² • 1 Zimmer, Radomsko • 228.000 PLN • 4alternatywy.com
1 Zimmer, Radomsko
25 m² • 228.000 PLN
Piaski
6 232 PLN/m² • 56 m² • 4 Zimmer, Piaski • 349.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
4 Zimmer, Piaski
56 m² • 349.000 PLN
6 724 PLN/m² • 87 m² • 3 Zimmer, Piaski • 585.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
87 m² • 585.000 PLN
6 754 PLN/m² • 65 m² • 3 Zimmer, Piaski • 439.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
65 m² • 439.000 PLN
7 054 PLN/m² • 56 m² • 3 Zimmer, Piaski • 395.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
56 m² • 395.000 PLN
7 113 PLN/m² • 80 m² • 3 Zimmer, Piaski • 569.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
80 m² • 569.000 PLN
7 242 PLN/m² • 33 m² • 1 Zimmer, Piaski • 239.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
1 Zimmer, Piaski
33 m² • 239.000 PLN
7 308 PLN/m² • 65 m² • 3 Zimmer, Piaski • 475.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
65 m² • 475.000 PLN
7 368 PLN/m² • 57 m² • 3 Zimmer, Piaski • 420.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
57 m² • 420.000 PLN
7 456 PLN/m² • 57 m² • 3 Zimmer, Piaski • 425.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
57 m² • 425.000 PLN
8 222 PLN/m² • 45 m² • 2 Zimmer, Piaski • 370.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
2 Zimmer, Piaski
45 m² • 370.000 PLN
8 958 PLN/m² • 48 m² • 3 Zimmer, Piaski • 430.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
48 m² • 430.000 PLN
9 044 PLN/m² • 45 m² • 3 Zimmer, Piaski • 407.000 PLN • nieruchomoscirezydent.pl
3 Zimmer, Piaski
45 m² • 407.000 PLN
Pławno
2 500 PLN/m² • 78 m² • 3 Zimmer, Pławno • 195.000 PLN • wpunktnieruchomosci.pl
3 Zimmer, Pławno
78 m² • 195.000 PLN
13 929 PLN/m² • 14 m² • 3 Zimmer, Pławno • 195.000 PLN • awanieruchomosci.pl
3 Zimmer, Pławno
14 m² • 195.000 PLN
(14 m²) • Mieszkanie, Pławno • 19.500.000 PLN • swiatnieruchomosci.pl
Mieszkanie, Pławno
(14 m²) • 19.500.000 PLN