Oleśnica
6 019 PLN/m² • 103 m² • 4 Zimmer, Oleśnica • 620.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
4 Zimmer, Oleśnica
103 m² • 620.000 PLN
7 377 PLN/m² • 69 m² • Wohnung, Oleśnica • 509.000 PLN • nexus360.pl
Wohnung, Oleśnica
69 m² • 509.000 PLN
7 603 PLN/m² • 63 m² • 2 Zimmer, Oleśnica • 479.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
2 Zimmer, Oleśnica
63 m² • 479.000 PLN
7 667 PLN/m² • 69 m² • 4 Zimmer, Oleśnica • 529.000 PLN • nexus360.pl
4 Zimmer, Oleśnica
69 m² • 529.000 PLN
7 831 PLN/m² • 65 m² • 3 Zimmer, Oleśnica • 509.000 PLN • nexus360.pl
3 Zimmer, Oleśnica
65 m² • 509.000 PLN
7 882 PLN/m² • 76 m² • 4 Zimmer, Oleśnica • 599.000 PLN • brandblu.pl
4 Zimmer, Oleśnica
76 m² • 599.000 PLN
8 674 PLN/m² • 46 m² • 3 Zimmer, Oleśnica • 399.000 PLN • prosperanieruchomosci.pl
3 Zimmer, Oleśnica
46 m² • 399.000 PLN
8 780 PLN/m² • 50 m² • 2 Zimmer, Oleśnica • 439.000 PLN • nexus360.pl
2 Zimmer, Oleśnica
50 m² • 439.000 PLN
9 973 PLN/m² • 37 m² • 2 Zimmer, Oleśnica • 369.000 PLN • nexus360.pl
2 Zimmer, Oleśnica
37 m² • 369.000 PLN
9 971 PLN/m² • 35 m² • 2 Zimmer, Oleśnica • 349.000 PLN • prosperanieruchomosci.pl
2 Zimmer, Oleśnica
35 m² • 349.000 PLN
10 396 PLN/m² • 48 m² • Wohnung, Oleśnica • 499.000 PLN • ueimmo.pl
Wohnung, Oleśnica
48 m² • 499.000 PLN
10 714 PLN/m² • 56 m² • Zimmer, Oleśnica, Słoneczna • 600.000 PLN • posh-estate.pl
Zimmer, Oleśnica, Słoneczna
56 m² • 600.000 PLN
11 024 PLN/m² • 58 m² • 3 Zimmer, Oleśnica • 639.375 PLN • nexus360.pl
3 Zimmer, Oleśnica
58 m² • 639.375 PLN
11 161 PLN/m² • 48 m² • 2 Zimmer, Oleśnica • 535.748 PLN • nexus360.pl
2 Zimmer, Oleśnica
48 m² • 535.748 PLN
11 745 PLN/m² • 51 m² • 2 Zimmer, Oleśnica, Leśna • 599.000 PLN • brokernieruchomosci.com
2 Zimmer, Oleśnica, Leśna
51 m² • 599.000 PLN
12 069 PLN/m² • 58 m² • 3 Zimmer, Oleśnica • 699.999 PLN • glubkaco.com
3 Zimmer, Oleśnica
58 m² • 699.999 PLN
Staszów
4 729 PLN/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Staszów, Adama Mickiewicza • 279.000 PLN • greathouse.pl
3 Zimmer, Staszów, Adama Mickiewicza
59 m² • 279.000 PLN
4 761 PLN/m² • 46 m² • 2 Zimmer, Staszów, Jana Kilińskiego • 219.000 PLN • homfi.com
2 Zimmer, Staszów, Jana Kilińskiego
46 m² • 219.000 PLN
5 413 PLN/m² • 46 m² • 2 Zimmer, Staszów, Jana Pawła II • 249.000 PLN • ckdom.pl
2 Zimmer, Staszów, Jana Pawła II
46 m² • 249.000 PLN
5 955 PLN/m² • 67 m² • 4 Zimmer, Staszów • 398.985 PLN • greathouse.pl
4 Zimmer, Staszów
67 m² • 398.985 PLN
7 000 PLN/m² • 50 m² • 3 Zimmer, Staszów, Koszarowa • 350.000 PLN • ckdom.pl
3 Zimmer, Staszów, Koszarowa
50 m² • 350.000 PLN
7 069 PLN/m² • 58 m² • 3 Zimmer, Staszów, Ignacego Raczyńskiego • 410.000 PLN • ckdom.pl
3 Zimmer, Staszów, Ignacego Raczyńskiego
58 m² • 410.000 PLN
7 746 PLN/m² • 50 m² • 3 Zimmer, Staszów • 387.313 PLN • ckdom.pl
3 Zimmer, Staszów
50 m² • 387.313 PLN
7 750 PLN/m² • 54 m² • 3 Zimmer, Staszów • 418.504 PLN • ckdom.pl
3 Zimmer, Staszów
54 m² • 418.504 PLN
7 874 PLN/m² • 35 m² • 2 Zimmer, Staszów • 275.607 PLN • ckdom.pl
2 Zimmer, Staszów
35 m² • 275.607 PLN
7 888 PLN/m² • 37 m² • 2 Zimmer, Staszów • 291.864 PLN • ckdom.pl
2 Zimmer, Staszów
37 m² • 291.864 PLN
7 990 PLN/m² • 37 m² • 2 Zimmer, Staszów • 295.648 PLN • ckdom.pl
2 Zimmer, Staszów
37 m² • 295.648 PLN
8 022 PLN/m² • 55 m² • 3 Zimmer, Staszów • 441.188 PLN • ckdom.pl
3 Zimmer, Staszów
55 m² • 441.188 PLN
8 028 PLN/m² • 44 m² • 2 Zimmer, Staszów • 353.235 PLN • ckdom.pl
2 Zimmer, Staszów
44 m² • 353.235 PLN
8 251 PLN/m² • 32 m² • 2 Zimmer, Staszów • 264.020 PLN • ckdom.pl
2 Zimmer, Staszów
32 m² • 264.020 PLN
9 104 PLN/m² • 29 m² • 1 Zimmer, Staszów • 264.020 PLN • ckdom.pl
1 Zimmer, Staszów
29 m² • 264.020 PLN
Strzegom
3 190 PLN/m² • 100 m² • Wohnung, Strzegom • 319.000 PLN • nz-finanse.pl
Wohnung, Strzegom
100 m² • 319.000 PLN
3 289 PLN/m² • 97 m² • 2 Zimmer, Strzegom • 319.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
2 Zimmer, Strzegom
97 m² • 319.000 PLN
4 368 PLN/m² • 87 m² • Wohnung, Strzegom • 380.000 PLN • izydanieruchomosci.pl
Wohnung, Strzegom
87 m² • 380.000 PLN
4 710 PLN/m² • 69 m² • 3 Zimmer, Strzegom • 325.000 PLN • wombatnieruchomosci.pl
3 Zimmer, Strzegom
69 m² • 325.000 PLN
5 213 PLN/m² • 47 m² • Wohnung, Strzegom • 245.000 PLN • nz-finanse.pl
Wohnung, Strzegom
47 m² • 245.000 PLN
5 616 PLN/m² • 73 m² • Wohnung, Strzegom • 410.000 PLN • nz-finanse.pl
Wohnung, Strzegom
73 m² • 410.000 PLN
5 750 PLN/m² • 80 m² • Wohnung, Strzegom • 460.000 PLN • nz-finanse.pl
Wohnung, Strzegom
80 m² • 460.000 PLN
5 971 PLN/m² • 35 m² • Wohnung, Strzegom • 209.000 PLN • nz-finanse.pl
Wohnung, Strzegom
35 m² • 209.000 PLN
6 442 PLN/m² • 52 m² • Wohnung, Strzegom • 335.000 PLN • possessio.com.pl
Wohnung, Strzegom
52 m² • 335.000 PLN
7 304 PLN/m² • 26 m² • Wohnung, Strzegom • 189.900 PLN • nz-finanse.pl
Wohnung, Strzegom
26 m² • 189.900 PLN
9 285 PLN/m² • 28 m² • 1 Zimmer, Strzegom • 259.981 PLN • goldest.pl
1 Zimmer, Strzegom
28 m² • 259.981 PLN
Połaniec
5 625 PLN/m² • 32 m² • 1 Zimmer, Połaniec • 180.000 PLN • polnoc.pl
1 Zimmer, Połaniec
32 m² • 180.000 PLN
5 911 PLN/m² • 45 m² • 2 Zimmer, Połaniec, Tadeusza Kościuszki • 266.000 PLN • greathouse.pl
2 Zimmer, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
45 m² • 266.000 PLN
5 964 PLN/m² • 55 m² • 3 Zimmer, Połaniec, Tadeusza Kościuszki • 328.000 PLN • greathouse.pl
3 Zimmer, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
55 m² • 328.000 PLN
Brzozowa
6 282 PLN/m² • 39 m² • 2 Zimmer, Brzozowa • 245.000 PLN • kncn.pl
2 Zimmer, Brzozowa
39 m² • 245.000 PLN