Suwałki
2 803 PLN/m² • 66 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 185.000 PLN • owsiejczuk-nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Suwałki
66 m² • 185.000 PLN
5 152 PLN/m² • 66 m² • 3 Zimmer, Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego • 340.000 PLN • szulc-nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego
66 m² • 340.000 PLN
5 196 PLN/m² • 102 m² • 4 Zimmer, Suwałki • 530.000 PLN • nieruchomosci.zajko.pl
4 Zimmer, Suwałki
102 m² • 530.000 PLN
5 378 PLN/m² • 37 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 199.000 PLN • mojepokoje.pl
3 Zimmer, Suwałki
37 m² • 199.000 PLN
5 407 PLN/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Suwałki, Janusza Korczaka • 319.000 PLN • developergo.pl
3 Zimmer, Suwałki, Janusza Korczaka
59 m² • 319.000 PLN
5 414 PLN/m² • 70 m² • 4 Zimmer, Suwałki, Teofila Noniewicza • 379.000 PLN • szulc-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Suwałki, Teofila Noniewicza
70 m² • 379.000 PLN
5 507 PLN/m² • 67 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 369.000 PLN • owsiejczuk-nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Suwałki
67 m² • 369.000 PLN
5 521 PLN/m² • 48 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 265.000 PLN • kudraszew.pl
2 Zimmer, Suwałki
48 m² • 265.000 PLN
5 746 PLN/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 339.000 PLN • owsiejczuk-nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Suwałki
59 m² • 339.000 PLN
5 868 PLN/m² • 68 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 399.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
68 m² • 399.000 PLN
5 872 PLN/m² • 47 m² • 2 Zimmer, Suwałki, Fryderyka Chopina • 276.000 PLN • owsiejczuk-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Suwałki, Fryderyka Chopina
47 m² • 276.000 PLN
6 083 PLN/m² • 36 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 219.000 PLN • owsiejczuk-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Suwałki
36 m² • 219.000 PLN
6 190 PLN/m² • 42 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 260.000 PLN • em5.pl
2 Zimmer, Suwałki
42 m² • 260.000 PLN
6 225 PLN/m² • 40 m² • 2 Zimmer, Suwałki, Alfreda Lityńskiego • 249.000 PLN • szulc-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Suwałki, Alfreda Lityńskiego
40 m² • 249.000 PLN
6 274 PLN/m² • 62 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 389.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
62 m² • 389.000 PLN
6 293 PLN/m² • 58 m² • 3 Zimmer, Suwałki, Generała Kazimierza Pułaskiego • 365.000 PLN • owsiejczuk-nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Suwałki, Generała Kazimierza Pułaskiego
58 m² • 365.000 PLN
6 304 PLN/m² • 46 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 290.000 PLN • dom-polski.com.pl
2 Zimmer, Suwałki
46 m² • 290.000 PLN
6 316 PLN/m² • 79 m² • 4 Zimmer, Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego • 499.000 PLN • szulc-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego
79 m² • 499.000 PLN
6 403 PLN/m² • 67 m² • 4 Zimmer, Suwałki • 429.000 PLN • em5.pl
4 Zimmer, Suwałki
67 m² • 429.000 PLN
6 522 PLN/m² • 46 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 300.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
46 m² • 300.000 PLN
6 545 PLN/m² • 55 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 360.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
55 m² • 360.000 PLN
6 556 PLN/m² • 61 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 399.900 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
61 m² • 399.900 PLN
6 593 PLN/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 389.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
59 m² • 389.000 PLN
6 607 PLN/m² • 62 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 409.652 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
62 m² • 409.652 PLN
6 774 PLN/m² • 53 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 359.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
53 m² • 359.000 PLN
6 828 PLN/m² • 60 m² • 4 Zimmer, Suwałki • 409.652 PLN • em5.pl
4 Zimmer, Suwałki
60 m² • 409.652 PLN
7 106 PLN/m² • 66 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 469.000 PLN • bilbin.pl
3 Zimmer, Suwałki
66 m² • 469.000 PLN
7 149 PLN/m² • 74 m² • 4 Zimmer, Suwałki • 529.000 PLN • owsiejczuk-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Suwałki
74 m² • 529.000 PLN
7 162 PLN/m² • 74 m² • 4 Zimmer, Suwałki • 530.000 PLN • em5.pl
4 Zimmer, Suwałki
74 m² • 530.000 PLN
7 170 PLN/m² • 66 m² • 3 Zimmer, Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego • 473.187 PLN • developergo.pl
3 Zimmer, Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego
66 m² • 473.187 PLN
7 260 PLN/m² • 73 m² • 4 Zimmer, Suwałki • 530.000 PLN • em5.pl
4 Zimmer, Suwałki
73 m² • 530.000 PLN
7 321 PLN/m² • 28 m² • 1 Zimmer, Suwałki • 205.000 PLN • em5.pl
1 Zimmer, Suwałki
28 m² • 205.000 PLN
7 361 PLN/m² • 72 m² • 4 Zimmer, Suwałki • 530.000 PLN • em5.pl
4 Zimmer, Suwałki
72 m² • 530.000 PLN
7 396 PLN/m² • 49 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 7.396 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Suwałki
49 m² • 7.396 PLN/m²
7 396 PLN/m² • 43 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 7.396 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Suwałki
43 m² • 7.396 PLN/m²
7 396 PLN/m² • 45 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 7.396 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Suwałki
45 m² • 7.396 PLN/m²
7 441 PLN/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 439.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
59 m² • 439.000 PLN
7 544 PLN/m² • 68 m² • 3 Zimmer, Suwałki, Nowomiejska • 513.000 PLN • developergo.pl
3 Zimmer, Suwałki, Nowomiejska
68 m² • 513.000 PLN
7 641 PLN/m² • 64 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 489.000 PLN • bilbin.pl
3 Zimmer, Suwałki
64 m² • 489.000 PLN
7 673 PLN/m² • 52 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 399.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
52 m² • 399.000 PLN
7 702 PLN/m² • 57 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 439.000 PLN • em5.pl
3 Zimmer, Suwałki
57 m² • 439.000 PLN
7 884 PLN/m² • 43 m² • 2 Zimmer, Suwałki, Szpitalna • 339.000 PLN • mojepokoje.pl
2 Zimmer, Suwałki, Szpitalna
43 m² • 339.000 PLN
9 118 PLN/m² • 102 m² • 4 Zimmer, Suwałki, Muzyczna • 930.000 PLN • developergo.pl
4 Zimmer, Suwałki, Muzyczna
102 m² • 930.000 PLN
9 543 PLN/m² • 46 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 439.000 PLN • em5.pl
2 Zimmer, Suwałki
46 m² • 439.000 PLN
9 544 PLN/m² • 68 m² • 3 Zimmer, Suwałki • 649.000 PLN • szulc-nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Suwałki
68 m² • 649.000 PLN
9 808 PLN/m² • 52 m² • 3 Zimmer, Suwałki, Sportowa • 510.000 PLN • szulc-nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Suwałki, Sportowa
52 m² • 510.000 PLN
9 847 PLN/m² • 36 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 354.500 PLN • em5.pl
2 Zimmer, Suwałki
36 m² • 354.500 PLN
11 035 PLN/m² • 86 m² • 4 Zimmer, Suwałki, Sportowa • 949.000 PLN • szulc-nieruchomosci.pl
4 Zimmer, Suwałki, Sportowa
86 m² • 949.000 PLN
11 219 PLN/m² • 32 m² • 2 Zimmer, Suwałki • 359.000 PLN • bilbin.pl
2 Zimmer, Suwałki
32 m² • 359.000 PLN