Żagań
3 291 PLN/m² • 79 m² • 3 Zimmer, Żagań, Lotników Alianckich • 260.000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Żagań, Lotników Alianckich
79 m² • 260.000 PLN
3 418 PLN/m² • 67 m² • 3 Zimmer, Żagań, Józefa Piłsudskiego • 229.000 PLN • bialelwy.pl
3 Zimmer, Żagań, Józefa Piłsudskiego
67 m² • 229.000 PLN
3 547 PLN/m² • 86 m² • 2 Zimmer, Żagań, Wesoła • 305.000 PLN • koteczkanieruchomosci.pl
2 Zimmer, Żagań, Wesoła
86 m² • 305.000 PLN
3 922 PLN/m² • 90 m² • Wohnung, Żagań • 353.000 PLN • aurumnieruchomosci.pl
Wohnung, Żagań
90 m² • 353.000 PLN
4 153 PLN/m² • 59 m² • 2 Zimmer, Żagań, Lotników Alianckich • 245.000 PLN • kaszubnieruchomosci.pl
2 Zimmer, Żagań, Lotników Alianckich
59 m² • 245.000 PLN
4 586 PLN/m² • 87 m² • 5 Zimmer, Żagań, Asnyka • 399.000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
5 Zimmer, Żagań, Asnyka
87 m² • 399.000 PLN
4 850 PLN/m² • 80 m² • 2 Zimmer, Żagań, Długa • 388.000 PLN • koteczkanieruchomosci.pl
2 Zimmer, Żagań, Długa
80 m² • 388.000 PLN
5 238 PLN/m² • 54 m² • 2 Zimmer, Żagań, Konopnickiej • 5.238 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Żagań, Konopnickiej
54 m² • 5.238 PLN/m²
5 490 PLN/m² • 49 m² • 2 Zimmer, Żagań, Parkowa • 269.000 PLN • koteczkanieruchomosci.pl
2 Zimmer, Żagań, Parkowa
49 m² • 269.000 PLN
5 659 PLN/m² • 44 m² • 3 Zimmer, Żagań, Osiedle na Górce • 249.000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
3 Zimmer, Żagań, Osiedle na Górce
44 m² • 249.000 PLN
5 667 PLN/m² • 51 m² • 2 Zimmer, Żagań, Lubuska • 289.000 PLN • investor.waw.pl
2 Zimmer, Żagań, Lubuska
51 m² • 289.000 PLN
5 915 PLN/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Żagań • 349.000 PLN • koteczkanieruchomosci.pl
3 Zimmer, Żagań
59 m² • 349.000 PLN
6 147 PLN/m² • 34 m² • 1 Zimmer, Żagań, Rynek • 209.000 PLN • investor.waw.pl
1 Zimmer, Żagań, Rynek
34 m² • 209.000 PLN
6 157 PLN/m² • 51 m² • 2 Zimmer, Żagań, Nocznickiego • 314.000 PLN • investor.waw.pl
2 Zimmer, Żagań, Nocznickiego
51 m² • 314.000 PLN
6 541 PLN/m² • 61 m² • 3 Zimmer, Żagań, Piastowska • 399.000 PLN • bialelwy.pl
3 Zimmer, Żagań, Piastowska
61 m² • 399.000 PLN
Szprotawa
5 062 PLN/m² • 62 m² • 3 Zimmer, Szprotawa • 5.062 PLN/m² • wgn.pl
3 Zimmer, Szprotawa
62 m² • 5.062 PLN/m²
5 062 PLN/m² • 82 m² • 4 Zimmer, Szprotawa • 5.062 PLN/m² • wgn.pl
4 Zimmer, Szprotawa
82 m² • 5.062 PLN/m²
5 062 PLN/m² • 75 m² • 4 Zimmer, Szprotawa • 5.062 PLN/m² • wgn.pl
4 Zimmer, Szprotawa
75 m² • 5.062 PLN/m²
5 062 PLN/m² • 93 m² • 3 Zimmer, Szprotawa • 5.062 PLN/m² • wgn.pl
3 Zimmer, Szprotawa
93 m² • 5.062 PLN/m²
5 062 PLN/m² • 36 m² • 2 Zimmer, Szprotawa • 5.062 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Szprotawa
36 m² • 5.062 PLN/m²
5 062 PLN/m² • 61 m² • 2 Zimmer, Szprotawa • 5.062 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Szprotawa
61 m² • 5.062 PLN/m²
5 073 PLN/m² • 55 m² • 2 Zimmer, Szprotawa • 5.073 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Szprotawa
55 m² • 5.073 PLN/m²
5 289 PLN/m² • 43 m² • 2 Zimmer, Szprotawa • 5.289 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Szprotawa
43 m² • 5.289 PLN/m²
5 289 PLN/m² • 55 m² • 3 Zimmer, Szprotawa • 5.289 PLN/m² • wgn.pl
3 Zimmer, Szprotawa
55 m² • 5.289 PLN/m²
5 289 PLN/m² • 28 m² • 1 Zimmer, Szprotawa • 5.289 PLN/m² • wgn.pl
1 Zimmer, Szprotawa
28 m² • 5.289 PLN/m²
5 289 PLN/m² • 37 m² • 2 Zimmer, Szprotawa • 5.289 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Szprotawa
37 m² • 5.289 PLN/m²
5 289 PLN/m² • 30 m² • 1 Zimmer, Szprotawa • 5.289 PLN/m² • wgn.pl
1 Zimmer, Szprotawa
30 m² • 5.289 PLN/m²
Tomaszowo
3 986 PLN/m² • 93 m² • 4 Zimmer, Tomaszowo • 3.986 PLN/m² • wgn.pl
4 Zimmer, Tomaszowo
93 m² • 3.986 PLN/m²
4 508 PLN/m² • 51 m² • 2 Zimmer, Tomaszowo • 4.508 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Tomaszowo
51 m² • 4.508 PLN/m²
4 565 PLN/m² • 46 m² • 2 Zimmer, Tomaszowo, Brzozowa • 210.000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Tomaszowo, Brzozowa
46 m² • 210.000 PLN
4 816 PLN/m² • 38 m² • Wohnung, Tomaszowo • 183.000 PLN • aurumnieruchomosci.pl
Wohnung, Tomaszowo
38 m² • 183.000 PLN
Gozdnica
2 446 PLN/m² • 65 m² • 2 Zimmer, Gozdnica, Zielona • 159.000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Gozdnica, Zielona
65 m² • 159.000 PLN
3 703 PLN/m² • 54 m² • 3 Zimmer, Gozdnica • 3.703 PLN/m² • wgn.pl
3 Zimmer, Gozdnica
54 m² • 3.703 PLN/m²
Iłowa
2 581 PLN/m² • 62 m² • 2 Zimmer, Iłowa, Żaków • 160.000 PLN • kaszubnieruchomosci.pl
2 Zimmer, Iłowa, Żaków
62 m² • 160.000 PLN
8 292 PLN/m² • 24 m² • Wohnung, Iłowa • 199.000 PLN • aurumnieruchomosci.pl
Wohnung, Iłowa
24 m² • 199.000 PLN
Leszno Górne
2 784 PLN/m² • 63 m² • 2 Zimmer, Leszno Górne • 2.784 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Leszno Górne
63 m² • 2.784 PLN/m²
2 784 PLN/m² • 93 m² • 5 Zimmer, Leszno Górne • 2.784 PLN/m² • wgn.pl
5 Zimmer, Leszno Górne
93 m² • 2.784 PLN/m²
Bobrzany
3 565 PLN/m² • 47 m² • 2 Zimmer, Bobrzany • 3.565 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Bobrzany
47 m² • 3.565 PLN/m²
Kartowice
1 795 PLN/m² • 83 m² • 3 Zimmer, Kartowice • 1.795 PLN/m² • wgn.pl
3 Zimmer, Kartowice
83 m² • 1.795 PLN/m²
Małomice
3 896 PLN/m² • 36 m² • 2 Zimmer, Małomice • 3.896 PLN/m² • wgn.pl
2 Zimmer, Małomice
36 m² • 3.896 PLN/m²
Wichów
2 123 PLN/m² • 73 m² • Wohnung, Wichów • 155.000 PLN • investor.waw.pl
Wohnung, Wichów
73 m² • 155.000 PLN