Bratislava-Dúbravka
94 €/m² • 1.283 m² • Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka, Na vrátkach • 120.000 € • cityestate.sk
Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka, Na vrátkach
1.283 m² • 120.000 €
122 €/m² • 901 m² • Garten, Bratislava-Dúbravka • 110.000 € • axisreal.sk
Garten, Bratislava-Dúbravka
901 m² • 110.000 €
150 €/m² • 246 m² • Garten, Bratislava-Dúbravka • 37.000 € • graft.sk
Garten, Bratislava-Dúbravka
246 m² • 37.000 €
158 €/m² • 823 m² • Grundstück, Bratislava-Dúbravka • 129.990 € • bosen.sk
Grundstück, Bratislava-Dúbravka
823 m² • 129.990 €
193 €/m² • 566 m² • Garten, Bratislava-Dúbravka • 109.000 € • recloud.sk
Garten, Bratislava-Dúbravka
566 m² • 109.000 €
212 €/m² • 449 m² • Grundstück, Bratislava-Dúbravka, Na vrátkach • 95.000 € • accentreal.sk
Grundstück, Bratislava-Dúbravka, Na vrátkach
449 m² • 95.000 €
260 €/m² • 867 m² • Grundstück, Bratislava-Dúbravka, Húščavova • 260 €/m² • fpreality.sk
Grundstück, Bratislava-Dúbravka, Húščavova
867 m² • 260 €/m²
283 €/m² • 350 m² • Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka • 99.000 € • lape.sk
Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka
350 m² • 99.000 €
311 €/m² • 350 m² • Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka • 109.000 € • lape.sk
Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka
350 m² • 109.000 €
379 €/m² • 1.292 m² • Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka • 490.000 € • babonytre.sk
Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka
1.292 m² • 490.000 €
400 €/m² • 1.253 m² • Grundstück, Bratislava-Dúbravka • 400 €/m² • astonlambert.sk
Grundstück, Bratislava-Dúbravka
1.253 m² • 400 €/m²
475 €/m² • 805 m² • Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka, Hanulova • 475 €/m² • solidnebyvanie.sk
Baugrundstück, Bratislava-Dúbravka, Hanulova
805 m² • 475 €/m²
508 €/m² • 364 m² • Garten, Bratislava-Dúbravka, Hanulova • 185.000 € • absolutereal.sk
Garten, Bratislava-Dúbravka, Hanulova
364 m² • 185.000 €
1 725 €/m² • 8 m² • Grundstück, Bratislava-Dúbravka, Polianky • 13.800 € • realitycare.sk
Grundstück, Bratislava-Dúbravka, Polianky
8 m² • 13.800 €
700 m² • Pozemok, Bratislava-Dúbravka, Agátová • lape.sk
Pozemok, Bratislava-Dúbravka, Agátová
700 m²
14.800 m² • Pozemok, Bratislava-Dúbravka, Plachého • volnebyvanie.sk
Pozemok, Bratislava-Dúbravka, Plachého
14.800 m²
16.940 m² • Pozemok, Bratislava-Dúbravka, Agátová • bosen.sk
Pozemok, Bratislava-Dúbravka, Agátová
16.940 m²
Bratislava-Devínska Nová Ves
12 €/m² • 1.780 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves • 12 €/m² • realitycenter.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves
1.780 m² • 12 €/m²
12 €/m² • 3.492 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves • 12 €/m² • realitycenter.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves
3.492 m² • 12 €/m²
62 €/m² • 1.660 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske Jazero • 103.000 € • babonytre.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske Jazero
1.660 m² • 103.000 €
90 €/m² • 29.100 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves • 90 €/m² • estira.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves
29.100 m² • 90 €/m²
90 €/m² • 4.190 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves • 90 €/m² • mgreal.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves
4.190 m² • 90 €/m²
99 €/m² • 811 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske Jazero • 79.900 € • neibrs.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske Jazero
811 m² • 79.900 €
104 €/m² • 606 m² • Garten, Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske Jazero • 63.000 € • rkanna.sk
Garten, Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske Jazero
606 m² • 63.000 €
117 €/m² • 987 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves • 115.000 € • remax-slovakia.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves
987 m² • 115.000 €
320 €/m² • 1.060 m² • Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Kremencová • 339.000 € • wfg.sk
Grundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Kremencová
1.060 m² • 339.000 €
408 €/m² • 3.531 m² • Baugrundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves • 1.440.000 € • axisreal.sk
Baugrundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves
3.531 m² • 1.440.000 €
536 €/m² • 703 m² • Baugrundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Záveterná • 376.600 € • pass.sk
Baugrundstück, Bratislava-Devínska Nová Ves, Záveterná
703 m² • 376.600 €
5 577 €/m² • 26 m² • Garten, Bratislava-Devínska Nová Ves • 145.000 € • romantickechalupy.sk (New!)
Garten, Bratislava-Devínska Nová Ves
26 m² • 145.000 € (New!)
980 m² • Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves • novebyvaniereality.sk
Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves
980 m²
1.130 m² • Rekreačný pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves • volnebyvanie.sk
Rekreačný pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves
1.130 m²
1.514 m² • Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves • assenzio.sk
Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves
1.514 m²
3.142 m² • Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves • assenzio.sk
Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves
3.142 m²
12.953 m² • Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves • babonytre.sk (New!)
Pozemok, Bratislava-Devínska Nová Ves
12.953 m² (New!)
18.356 m² • Stavebná parcela, Bratislava-Devínska Nová Ves • bestreality.sk
Stavebná parcela, Bratislava-Devínska Nová Ves
18.356 m²
Bratislava-Lamač
32 €/m² • 986 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač • 32.000 € • finprofitgroup.sk
Grundstück, Bratislava-Lamač
986 m² • 32.000 €
80 €/m² • 2.487 m² • Garten, Bratislava-Lamač, Pod Zečákom • 80 €/m² • realitna.sk
Garten, Bratislava-Lamač, Pod Zečákom
2.487 m² • 80 €/m²
105 €/m² • 1.550 m² • Garten, Bratislava-Lamač, Cesta na Klanec • 105 €/m² • volnebyvanie.sk
Garten, Bratislava-Lamač, Cesta na Klanec
1.550 m² • 105 €/m²
220 €/m² • 2.597 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač, Lamačská cesta • 571.340 € • accentreal.sk
Grundstück, Bratislava-Lamač, Lamačská cesta
2.597 m² • 571.340 €
230 €/m² • 2.138 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač, Pod Zečákom • 230 €/m² • bondreality.sk
Grundstück, Bratislava-Lamač, Pod Zečákom
2.138 m² • 230 €/m²
231 €/m² • 1.920 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač • 231 €/m² • bondreality.sk
Grundstück, Bratislava-Lamač
1.920 m² • 231 €/m²
232 €/m² • 1.920 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač • 445.000 € • realitna.sk
Grundstück, Bratislava-Lamač
1.920 m² • 445.000 €
318 €/m² • 723 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač, Cesta na Klanec • 230.000 € • horizontreal.sk (New!)
Grundstück, Bratislava-Lamač, Cesta na Klanec
723 m² • 230.000 € (New!)
433 €/m² • 669 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač • 290.000 € • rkilavska.sk
Grundstück, Bratislava-Lamač
669 m² • 290.000 €
440 €/m² • 545 m² • Baugrundstück, Bratislava-Lamač, Cesta na Klanec • 240.000 € • herrys.sk
Baugrundstück, Bratislava-Lamač, Cesta na Klanec
545 m² • 240.000 €
535 €/m² • 310 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač, Lamačská cesta • 166.000 € • grandreal.eu
Grundstück, Bratislava-Lamač, Lamačská cesta
310 m² • 166.000 €
535 €/m² • 310 m² • Grundstück, Bratislava-Lamač • 166.000 € • grandreal.eu
Grundstück, Bratislava-Lamač
310 m² • 166.000 €
684 m² • Stavebná parcela, Bratislava-Lamač • novebyvaniereality.sk
Stavebná parcela, Bratislava-Lamač
684 m²
976 m² • Pozemok, Bratislava-Lamač, Vysokohorská • svoboda-williams.sk
Pozemok, Bratislava-Lamač, Vysokohorská
976 m²
6.061 m² • Stavebná parcela, Bratislava-Lamač, Povoznícka • finprofitgroup.sk
Stavebná parcela, Bratislava-Lamač, Povoznícka
6.061 m²
Bratislava-Záhorská Bystrica
12 €/m² • 4.845 m² • Grundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Devínske jazero • 57.000 € • accentreal.sk
Grundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Devínske jazero
4.845 m² • 57.000 €
99 €/m² • 6.066 m² • Grundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica • 99 €/m² • rivers.sk
Grundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica
6.066 m² • 99 €/m²
321 €/m² • 2.627 m² • Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica • 321 €/m² • recloud.sk
Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica
2.627 m² • 321 €/m²
325 €/m² • 1.638 m² • Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Prídavková • 325 €/m² • rkilavska.sk
Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Prídavková
1.638 m² • 325 €/m²
397 €/m² • 1.638 m² • Grundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Prídavková • 649.900 € • estateinvest.sk
Grundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Prídavková
1.638 m² • 649.900 €
459 €/m² • 966 m² • Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Nevská • 443.000 € • mojark.sk
Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Nevská
966 m² • 443.000 €
483 €/m² • 973 m² • Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Pavla Blaha • 470.000 € • perfect-real.sk
Baugrundstück, Bratislava-Záhorská Bystrica, Pavla Blaha
973 m² • 470.000 €
600 m² • Pozemok, Bratislava-Záhorská Bystrica • svoboda-williams.sk
Pozemok, Bratislava-Záhorská Bystrica
600 m²
Bratislava-Devín
132 €/m² • 1.026 m² • Grundstück, Bratislava-Devín, K zlatému rohu • 135.000 € • brothersreal.com
Grundstück, Bratislava-Devín, K zlatému rohu
1.026 m² • 135.000 €
149 €/m² • 637 m² • Grundstück, Bratislava-Devín, Štítová • 95.000 € • bondreality.sk
Grundstück, Bratislava-Devín, Štítová
637 m² • 95.000 €
174 €/m² • 1.139 m² • Grundstück, Bratislava-Devín, Devínska cesta • 198.000 € • bosen.sk
Grundstück, Bratislava-Devín, Devínska cesta
1.139 m² • 198.000 €
396 €/m² • 2.781 m² • Baugrundstück, Bratislava-Devín • 1.100.000 € • rkilavska.sk
Baugrundstück, Bratislava-Devín
2.781 m² • 1.100.000 €
508 €/m² • 492 m² • Baugrundstück, Bratislava-Devín, Gronárska • 249.900 € • babonytre.sk
Baugrundstück, Bratislava-Devín, Gronárska
492 m² • 249.900 €
1 519 €/m² • 79 m² • Garten, Bratislava-Devín, Devínska cesta • 120.000 € • graft.sk
Garten, Bratislava-Devín, Devínska cesta
79 m² • 120.000 €
Bratislava-Karlova Ves
236 €/m² • 3.390 m² • Baugrundstück, Bratislava-Karlova Ves, Devínska cesta • 799.900 € • partnerspro.sk
Baugrundstück, Bratislava-Karlova Ves, Devínska cesta
3.390 m² • 799.900 €
490 €/m² • 1.000 m² • Baugrundstück, Bratislava-Karlova Ves, Staré Grunty • 490 €/m² • rkilavska.sk
Baugrundstück, Bratislava-Karlova Ves, Staré Grunty
1.000 m² • 490 €/m²
490 €/m² • 3.000 m² • Baugrundstück, Bratislava-Karlova Ves, Staré Grunty • 490 €/m² • rkilavska.sk
Baugrundstück, Bratislava-Karlova Ves, Staré Grunty
3.000 m² • 490 €/m²