Dolný Kubín
1 833 €/m² • 60 m² • 2 Zimmer, Dolný Kubín • 110.000 € • astonreal.sk
2 Zimmer, Dolný Kubín
60 m² • 110.000 €
2 000 €/m² • 70 m² • 3 Zimmer, Dolný Kubín, Veľký Bysterec • 140.000 € • astonreal.sk
3 Zimmer, Dolný Kubín, Veľký Bysterec
70 m² • 140.000 €
2 174 €/m² • 89 m² • 4 Zimmer, Dolný Kubín, Mierová • 193.500 € • realitybemi.sk
4 Zimmer, Dolný Kubín, Mierová
89 m² • 193.500 €
2 231 €/m² • 78 m² • 3 Zimmer, Dolný Kubín • 174.000 € • rkorea.sk
3 Zimmer, Dolný Kubín
78 m² • 174.000 €
2 950 €/m² • 100 m² • 4 Zimmer, Dolný Kubín, Nemocničná • 295.000 € • remax-slovakia.sk
4 Zimmer, Dolný Kubín, Nemocničná
100 m² • 295.000 €
3 071 €/m² • 83 m² • 3 Zimmer, Dolný Kubín • 254.900 € • rkorea.sk
3 Zimmer, Dolný Kubín
83 m² • 254.900 €
3 100 €/m² • 79 m² • 3 Zimmer, Dolný Kubín • 244.900 € • rkorea.sk
3 Zimmer, Dolný Kubín
79 m² • 244.900 €
3 332 €/m² • 78 m² • Wohnung, Dolný Kubín • 259.900 € • rkorea.sk
Wohnung, Dolný Kubín
78 m² • 259.900 €
3 542 €/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Dolný Kubín • 209.000 € • rkorea.sk
3 Zimmer, Dolný Kubín
59 m² • 209.000 €
3 750 €/m² • 28 m² • 2 Zimmer, Dolný Kubín • 105.000 € • rkorea.sk
2 Zimmer, Dolný Kubín
28 m² • 105.000 €
4 317 €/m² • 41 m² • Wohnung, Dolný Kubín • 177.000 € • rkorea.sk
Wohnung, Dolný Kubín
41 m² • 177.000 €
4 801 €/m² • 47 m² • 2 Zimmer, Dolný Kubín • 225.650 € • rkorea.sk
2 Zimmer, Dolný Kubín
47 m² • 225.650 €