Spišská Nová Ves
1 343 €/m² • 70 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Duklianska • 94.000 € • vbreality.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Duklianska
70 m² • 94.000 €
1 346 €/m² • 78 m² • Wohnung, Spišská Nová Ves, Sadová • 105.000 € • vbreality.sk
Wohnung, Spišská Nová Ves, Sadová
78 m² • 105.000 €
1 557 €/m² • 75 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves • 116.800 € • sigmareality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves
75 m² • 116.800 €
1 644 €/m² • 73 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Filinského cesta • 119.999 € • hunadyreality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Filinského cesta
73 m² • 119.999 €
1 681 €/m² • 91 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Brezová • 153.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Brezová
91 m² • 153.000 €
1 691 €/m² • 68 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves, P. Jilemnického • 115.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves, P. Jilemnického
68 m² • 115.000 €
1 727 €/m² • 139 m² • 5 Zimmer, Spišská Nová Ves, Rázusova • 240.000 € • vbreality.sk
5 Zimmer, Spišská Nová Ves, Rázusova
139 m² • 240.000 €
1 838 €/m² • 68 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves, P. Jilemnického • 125.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves, P. Jilemnického
68 m² • 125.000 €
1 838 €/m² • 68 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Štúrovo nábrežie • 125.000 € • sigmareality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Štúrovo nábrežie
68 m² • 125.000 €
1 843 €/m² • 70 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves • 129.000 € • inovi.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves
70 m² • 129.000 €
1 849 €/m² • 73 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves • 135.000 € • alphareality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves
73 m² • 135.000 €
1 877 €/m² • 73 m² • 4 Zimmer, Spišská Nová Ves, Topoľová • 137.000 € • vbreality.sk
4 Zimmer, Spišská Nová Ves, Topoľová
73 m² • 137.000 €
1 900 €/m² • 50 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves • 95.000 € • sigmareality.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves
50 m² • 95.000 €
1 966 €/m² • 58 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves • 114.000 € • inovi.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves
58 m² • 114.000 €
1 977 €/m² • 43 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Novoveská Huta • 85.000 € • dlugoreality.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Novoveská Huta
43 m² • 85.000 €
1 982 €/m² • 55 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves • 109.000 € • alphareality.sk (New!)
2 Zimmer, Spišská Nová Ves
55 m² • 109.000 € (New!)
2 007 €/m² • 69 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves • 138.500 € • alphareality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves
69 m² • 138.500 €
2 036 €/m² • 56 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves • 114.000 € • alphareality.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves
56 m² • 114.000 €
2 067 €/m² • 60 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves • 124.000 € • inovi.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves
60 m² • 124.000 €
2 071 €/m² • 70 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Letná • 145.000 € • vbreality.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Letná
70 m² • 145.000 €
2 110 €/m² • 119 m² • 4 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová • 251.125 € • partnersreal.sk (New!)
4 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová
119 m² • 251.125 € (New!)
2 117 €/m² • 77 m² • 4 Zimmer, Spišská Nová Ves, Komenského • 163.000 € • lagunareality.sk
4 Zimmer, Spišská Nová Ves, Komenského
77 m² • 163.000 €
2 135 €/m² • 84 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová • 179.375 € • partnersreal.sk (New!)
2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová
84 m² • 179.375 € (New!)
2 190 €/m² • 42 m² • Wohnung, Spišská Nová Ves • 92.000 € • vbreality.sk
Wohnung, Spišská Nová Ves
42 m² • 92.000 €
2 250 €/m² • 82 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová • 184.500 € • partnersreal.sk (New!)
3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová
82 m² • 184.500 € (New!)
2 255 €/m² • 75 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová • 169.125 € • partnersreal.sk (New!)
2 Zimmer, Spišská Nová Ves, Lipová
75 m² • 169.125 € (New!)
2 270 €/m² • 37 m² • 1 Zimmer, Spišská Nová Ves, Agátová • 84.000 € • vbreality.sk
1 Zimmer, Spišská Nová Ves, Agátová
37 m² • 84.000 €
2 353 €/m² • 68 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves • 160.000 € • realityalpia.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves
68 m² • 160.000 €
2 375 €/m² • 40 m² • 1,5-Zimmer, Spišská Nová Ves, Štúrovo nábrežie • 95.000 € • dlugoreality.sk
1,5-Zimmer, Spišská Nová Ves, Štúrovo nábrežie
40 m² • 95.000 €
2 733 €/m² • 86 m² • 3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Javorová • 235.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Spišská Nová Ves, Javorová
86 m² • 235.000 €
2 838 €/m² • 37 m² • 2 Zimmer, Spišská Nová Ves • 105.000 € • inovi.sk
2 Zimmer, Spišská Nová Ves
37 m² • 105.000 €
56 m² • 2 izbový, Spišská Nová Ves, Za Hornádom • vbreality.sk
2 izbový, Spišská Nová Ves, Za Hornádom
56 m²
85 m² • Byt, Spišská Nová Ves, Námestie Iglovia • lagunareality.sk
Byt, Spišská Nová Ves, Námestie Iglovia
85 m²
Smižany
1 462 €/m² • 78 m² • 3 Zimmer, Smižany • 114.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Smižany
78 m² • 114.000 €
1 667 €/m² • 72 m² • 3 Zimmer, Smižany, Rázusova • 120.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Smižany, Rázusova
72 m² • 120.000 €
1 863 €/m² • 80 m² • 4 Zimmer, Smižany, Nálepkova • 149.000 € • vbreality.sk
4 Zimmer, Smižany, Nálepkova
80 m² • 149.000 €
2 327 €/m² • 49 m² • 2 Zimmer, Smižany • 114.000 € • centrumreal.sk
2 Zimmer, Smižany
49 m² • 114.000 €
2 760 €/m² • 50 m² • 2 Zimmer, Smižany • 138.000 € • centrumreal.sk
2 Zimmer, Smižany
50 m² • 138.000 €
Krompachy
1 654 €/m² • 145 m² • 3 Zimmer, Krompachy • 239.900 € • ilp.sk
3 Zimmer, Krompachy
145 m² • 239.900 €
Spišské Vlachy
1 238 €/m² • 80 m² • 3 Zimmer, Spišské Vlachy • 99.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Spišské Vlachy
80 m² • 99.000 €
1 375 €/m² • 72 m² • 3 Zimmer, Spišské Vlachy • 99.000 € • novebyvaniereality.sk
3 Zimmer, Spišské Vlachy
72 m² • 99.000 €
Danišovce
2 390 €/m² • 100 m² • Wohnung, Danišovce • 239.000 € • lagunareality.sk
Wohnung, Danišovce
100 m² • 239.000 €
Markušovce
554 €/m² • 175 m² • 3 Zimmer, Markušovce • 97.000 € • vbreality.sk
3 Zimmer, Markušovce
175 m² • 97.000 €