Dzierzgoń
4 493 PLN/m² • 69 m² • 4 Zimmer, Dzierzgoń • 310.000 PLN • gnieruchomosci.pl
4 Zimmer, Dzierzgoń
69 m² • 310.000 PLN
5 857 PLN/m² • 35 m² • 2 Zimmer, Dzierzgoń, Mickiewicza • 205.000 PLN • gnieruchomosci.pl
2 Zimmer, Dzierzgoń, Mickiewicza
35 m² • 205.000 PLN
Jasna
8 043 PLN/m² • 69 m² • 3 Zimmer, Jasna • 555.000 PLN • posredniknieruchomosci.pl (New!)
3 Zimmer, Jasna
69 m² • 555.000 PLN (New!)
10 317 PLN/m² • 63 m² • 4 Zimmer, Jasna • 650.000 PLN • posredniknieruchomosci.pl
4 Zimmer, Jasna
63 m² • 650.000 PLN
Sztum
5 300 PLN/m² • 50 m² • 2 Zimmer, Sztum, Młyńska • 265.000 PLN • gnieruchomosci.pl
2 Zimmer, Sztum, Młyńska
50 m² • 265.000 PLN
5 606 PLN/m² • 33 m² • 1 Zimmer, Sztum, Morawskiego • 185.000 PLN • gnieruchomosci.pl
1 Zimmer, Sztum, Morawskiego
33 m² • 185.000 PLN
Dworek
3 947 PLN/m² • 38 m² • 2 Zimmer, Dworek • 150.000 PLN • chmielewski-nieruchomosci.pl
2 Zimmer, Dworek
38 m² • 150.000 PLN
Mleczewo
2 639 PLN/m² • 36 m² • 1 Zimmer, Mleczewo • 95.000 PLN • stator.biz
1 Zimmer, Mleczewo
36 m² • 95.000 PLN