Púchov
1 753 €/m² • 73 m² • 4 Zimmer, Púchov, Horné Kočkovce, Železničná • 128.000 € • luhovareality.sk (New!)
4 Zimmer, Púchov, Horné Kočkovce, Železničná
73 m² • 128.000 € (New!)
1 878 €/m² • 74 m² • 3 Zimmer, Púchov, Obrancov mieru • 139.000 € • reality-prevas.sk
3 Zimmer, Púchov, Obrancov mieru
74 m² • 139.000 €
2 150 €/m² • 200 m² • Duplex, Púchov, Štefánikova • 430.000 € • targetreal.sk
Duplex, Púchov, Štefánikova
200 m² • 430.000 €
2 176 €/m² • 131 m² • Wohnung, Púchov • 285.000 € • luhovareality.sk
Wohnung, Púchov
131 m² • 285.000 €
2 629 €/m² • 70 m² • 2 Zimmer, Púchov • 184.000 € • realityelite.sk
2 Zimmer, Púchov
70 m² • 184.000 €
2 634 €/m² • 41 m² • 1 Zimmer, Púchov, Chmelinec • 108.000 € • jacekreality.sk
1 Zimmer, Púchov, Chmelinec
41 m² • 108.000 €
2 667 €/m² • 69 m² • 2 Zimmer, Púchov • 184.000 € • realityelite.sk
2 Zimmer, Púchov
69 m² • 184.000 €
2 712 €/m² • 59 m² • 3 Zimmer, Púchov, Chmelinec • 159.990 € • luhovareality.sk
3 Zimmer, Púchov, Chmelinec
59 m² • 159.990 €
Dohňany
1 738 €/m² • 50 m² • 2 Zimmer, Dohňany • 86.900 € • reality-prevas.sk
2 Zimmer, Dohňany
50 m² • 86.900 €
Beluša
Mestečko
1 402 €/m² • 82 m² • 3 Zimmer, Mestečko • 115.000 € • reality-prevas.sk
3 Zimmer, Mestečko
82 m² • 115.000 €
Streženice
2 667 €/m² • 63 m² • 2 Zimmer, Streženice • 168.000 € • luhovareality.sk
2 Zimmer, Streženice
63 m² • 168.000 €